menusearch
asredanesh.ac.ir

سمینار TOEFL IBT

قبلی
مرکز نوآوران عصر دانش
مرکز نوآوران عصر دانش
مشاهده
دوره آموزشی آیلتس
دوره آموزشی آیلتس
مشاهده
دوره های آموزشی زبان
دوره های آموزشی زبان
مشاهده
آزمون های زبان های بین الملی
آزمون های زبان های بین الملی
مشاهده
نمایشگاه ایران جابکس
نمایشگاه ایران جابکس
مشاهده
کارگاه یک روزه ارتباط موثر
کارگاه یک روزه ارتباط موثر
مشاهده
شنبه سی ام دی ۹۶
(0)
(0)
سمینار TOEFL IBT

دانشجویان جهت ثبت نام سمینار TOEFL IBT بر روی لینک ذیل کلیک نمایید

لینک ثبت نام

 تافل چیست؟
تافل به انگلیسی: (TOEFL) که برگرفته از سر واژگان Test of English as a Foreign Language به معنای آزمون انگلیسی به عنوان زبان خارجی است، آزمونی است که میزان توانایی افراد را در زمینه برقراری ارتباط به زبان انگلیسی در سطح دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی می‌سنجد. این آزمون توسط مؤسسه ای‌تی‌اس (ETS) در دو نوع کاغذی و اینترنتی برگزار می‌شود.

مدرک تافل تنها دو سال اعتبار دارد.

آزمون کاغذی Pbt

همان‌طور که از نام این آزمون مشخص است، داوطلبان برای شرکت در این آزمون باید به سوالات موجود در دفترچه آزمون پاسخ دهند. این آزمون جای خود را رفته رفته به آزمون اینترنتی داده‌است و در واقع در آینده‌ای نه چندان دور کاملاً منسوخ خواهد شد.

در آزمون کاغذی سه مهارت زبان آموز مورد ارزیابی قرار می‌گیرد:

  • مهارت شنیداری (Listening Comprehension)
  • ساختار زبان (Structure and Language)
  • مهارت خواندن (Reading Comprehension)

علاوه بر سه مهارت فوق یک قسمت برای مهارت نوشتن هم وجود دارد که در یک فرصت ۳۰ دقیقه‌ای بایستی داوطلب بتواند در مورد موضوع مشخصی بنویسد. نمرات بدست آمده از هر قسمت بعد از تغییر مقیاس با هم جمع شده و نمره کل داوطلب را مشخص می‌کند. این نمره می‌تواند بین ۳۱۰ تا ۶۷۷ تغییر کند؛ بنابراین هیچ نمره مشخصی برای قبولی یا رد شدن در این آزمون وجود ندارد و همه شرکت کنندگان در این آزمون نمره آزمون را دریافت خواهند کرد. نمره مورد نیاز داوطلب بستگی به محلی دارد که داوطلب می‌خواهد نمره آزمون تافلش به آنجا ارسال شود. معمولاً برای ادامه تحصیل در دانشگاه‌های خارج از کشور نمره بالاتر از ۵۵۰ و برای شرکت در آزمون دکتری در داخل ایران نمره بالاتر از ۴۸۰ مورد نیاز است.

آزمون اینترنتی    Ibt

در این نوع آزمون شرکت کنندگان بایستی در تاریخهای مشخص شده در محل حوزه آزمون حضور پیدا کرده و از طریق اینترنت آزمون را برگزار کنند. اعتبار مدرک این آزمون با مدارک امتحانات تافل قدیمی یکسان است ولی این آزمون دارای تفاوتهایی می‌باشد که از جمله می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • برخلاف تافل قدیمی که بیشتر تأکید بر روی گرامر بود، این آزمون تمامی مهارتهای زبانی را پوشش می‌دهد.
  • فاصله زمانی بین شرکت در آزمون و دریافت نتیجه بر روی اینترنت حدود دو هفته می‌باشد.
  • این آزمون هر ماه چند بار برگزار شده و داوطلبان آزادی عمل بیشتری در انتخاب تاریخ آزمون دارند.
مخاطبان این سمینار:
دوستانی که قصد دارند در آینده در آزمون تافل شرکت کنند و نمی دانند باید از کجا شروع کنند.دوستانی که قصد تقویت مهارت‌های خود در قسمت‌های شنیداری (Listening) ، خواندن (Reading) و ساختار زبان (Structure & language) را دارند.دوستانی که قصد یادگیری بهترین روش‌های پاسخ دادن به انواع سوالات آزمون تافل در هر بخش را دارند.دوستانی که قصد آشنایی با مراحل آزمون تافل Ibt را دارند.دوستانی که در آزمون تافل شرکت کرده اند اما متاسفانه نتوانسته اند نمره مطلوب خود را کسب نمایند. 
زمان برگزاری:
چهارشنبه 4 بهمن ساعت 17 الی 19
مدرس دوره: آقای دکتر پژوهان دوست
استاد برجسته تافل و آیلتس با 25 سال سابقه تدریس
گالری تصاویر محصول
خاطبان این سمینار:دوستانی که قصد دارند در آینده در آزمون تافل شرکت کنند و نمی دانند باید از کجا شروع کنند.دوستانی که قصد تقویت مهارت‌های خود در قسمت‌های شنیداری (Listening) ، خواندن (Reading) و ساختار زبان (Structure & languge) را دارند.دوستانی که قصد یادگیری بهترین روش‌های پاسخ دادن به انواع سوالات آزمون تافل در هر بخش را دارند.دوستانی که قصد آشنایی با مراحل آزمون تافل Ibt را دارند.دوستانی که در آزمون تافل شرکت کرده اند اما متاسفانه نتوانسته اند نمره مطلوب خود را کسب نمایند.
تصاویر
بیشتر
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
شرکت سازنده